Canakkale Sehitlik Turu travel blog

Çanakkale Şehitlik Turu


Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı Çanakkale Şehitliklerini, Çanakkale Şehitlik Turu olarak profesyonel bir ekip ile ziyaret etme imkanını sizlere sunuyoruz.

Çanakkale Şehitlik Turu Takvimi

Uygun Günler: Yılın her günü programa katılım uygundur.

Başlangıç Saati: Hareket saati 09.05 olmakla birlikte buluşma 30 dk öncesinde gerçekleşir.

Bitiş Saati: Yaz Saati – Kış Saati uygulamasına göre değişiklik göstermekle birlikte 16.30 – 19.30 aralığındadır.

Çanakkale Şehitlik Turu Katılım Şartları

Katılım için öncelikli şart en az bir iş günü öncesinden kayıt yaptırılması gereklidir. Aynı gün katılım yapabilirsiniz ancak aynı gün için hizmet talep ettiğinizde kişi sayısı sınırlaması olmaksızın her gün kesin hareket taahhüttü yerine getirilme hakkı saklıdır. Aynı zamanda yer olmadığı durumda kontenjan konusunda tüm haklar firma inisiyatifindedir.

Çanakkale Şehitlik Turu Ziyaret Noktaları

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı içerisinde 100 civarı yerli ve yabancı ziyaret noktası vardır. Tamamını gezmek imkansız olmakla birlikte, belirli noktalar ziyaret açısından önem taşır. Seyit Onbaşı, Çanakkale Şehitler Abidesi, 57. Alay Şehitliği ve Conkbayırı gibi önemli noktaları kesin ziyaret etmekle birlikte, yaz ve kış saati uygulamasına göre en az 20 nokta ziyaret edilir.

Çanakkale Şehitlik Turu Hizmet Paketi

Çanakkale Şehitlik Turu hizmet paketinde; feribot ile ulaşım, araç ile transfer hizmetleri, rehberlik hizmetleri, tur esnasında girilecek müzeler ve öğle yemekleri ücrete dahildir.

Çanakkale Şehitlik Turu Hizmet Bedeli

Çanakkale Şehitlik Turu hizmetinin her şey dahil fiyatı 60 TL olup, hizmete KDV dahildir. Çocuklar için ise 6 yaşını doldurmamış olanlar aileleri ile birlikte ücretsiz olmakla birlikte koltuk ve yemek hizmeti verilmemektedir. 06-12 yaş aralığındaki çocuklar ise tüm yetişkin hizmetlerini alabilmek ile birlikte %50 indirimden yararlanırlar.Advertisement
OperationEyesight.com
Entry Rating:     Why ratings?
Please Rate:  
Thank you for voting!
Share |